| AlexICAAlexel a întrebat:

De fiecare data cand ma imprietenesc cu cineva pe Facebook, imi apare sub forma unei postari "X s-a imprietenit cu Y". Cum fac sa nu se mai posteze?

Răspuns Câştigător
| Saltbae a răspuns:

Login doar pe PC.
Intra pe pagina ta, apoi click pe butonul Activitate (Activity Log) care se afla lângă copertă. In stânga ar trebui sa apăra ceva gen Prieteni (Friends), dacă nu, apasă pe Mai mult... (MORE...). Sus in dreapta este o căsuța, dai click pe ea, apoi dai uncheck la New Friends Reports.

| AlexICAAlexel explică (pentru Saltbae):

Multumesc frumos! Apreciez detaliile.

1 răspuns: