| Anonimus9999 a întrebat:

ma puteti zjuta cu ceva?
Cand ma imprietenesc cu cineva pe facebook apare "x (adica eu) s-a imprietenit cu y" pe pagina principala?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata mai apare ca te-ai imprietenit cu cineva.

| RyanFlame98 a răspuns:

Nu,nu apare, crede-ma.Pe pagina principala apar doar anumite chestii, ca poze, videouri, statusuri, in general postari.Dar cu cine esti prieten nu apare.

| Anonimus9999 explică (pentru RyanFlame98):

Dar pe pagina mea de profil? daca stii iti dau si funda...

| RyanFlame98 a răspuns (pentru Anonimus9999):

Nu,nu iti apare nici acolo.Persoana cu care te-ai imprietenit iti va aparea doar la prieteni, nu pe pagina principala si nici pe pagina de profil.