| VideoGame a întrebat:

Salut..De la un timp pe orice sv privat de metin2 pe care vreau sa il joc imi da eroarea aceasta http://imageshack.us/photo/my-images/72/dsgdf.png/.Cum stie cineva cum o pot rezolva?

4 răspunsuri:
| Luchian7 a răspuns:

Si mie imi mai dadea eroarea asta trebuie sa ii dai restart si sa ii dai "run as administrator" si daca nu merge il stergi si il dezarhivezi iar!

| VideoGame explică (pentru Luchian7):

Pai am windows xp nu 7happy

| MihaiGe a răspuns:

Trebuie sa instalezi un patch care il gasesti pe site-ul metinului.
Bafta!

| VideoGame explică (pentru MihaiGe):

Ce patch frate ca nu gasesti nici un patch...si chestia asta mi-o da la orice metin...