| VideoGame a întrebat:

Salut..Joc metin2 si pe orice sv privat pe care intru imi da eroarea asta http://imageshack.us/photo/my-images/72/dsgdf.png/.Cum pot scapa de ea?

6 răspunsuri:
| pribegl a răspuns:

Ce metin joci?
poate ai nevoie de :
Microsoft.NET Framework 3.5
Microsoft.NET Framework 3.0
Microsoft.NET Framework 4.0
Microsoft.NET Framework 4.5
Microsoft.NET Framework 2.0

Indicat e sa le instalezi toate big grin

| VideoGame explică (pentru pribegl):

Am toate versiunile...mai putin 4.5 care nu imi merge sa il instalez...

| iulian48 a răspuns:

Pff..trebuie sa restartezi windowsu asa mi-a facut si mia si nu am gasit solutie trebuie restartat windowsu

| VideoGame explică (pentru iulian48):

Am facut asta de 2 ori si tot nu merge...nu mai stiu ce sa mai facstraight face

| pribegl a răspuns (pentru VideoGame):

Baga id pribegl
si descarcati teamwiver

| iulian48 a răspuns:

Ma nu trebuie nici 1 net framework e ceva de la hackshield