| PcGamer20000 a întrebat:

Deci am un cont de steam.am facut treaba cu steam guardian si apoi nu imi mai arata codul.Nu ma lasa sa intru in contul de steam fara sa bag codul ala.si nici sa-l resetez nu ma lasa.cand dau sa-l resetez prin numarul de telefon imi da o eroare si nu ma lasa.CE SA FAC?
Ofer funda +un gift pe steam sau origin.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Nu este același cod... nu ai ce reseta! rolling on the floor
De fiecare dată când ți-l cere, trebuie să ai internet pe telefon și să intri pe aplicația Steam de pe mobil prin care vei primi un cod în timp real, acel cod se va tot schimba undeva la interval de 30 de secunde sau mai puțin, iar tu trebuie să bagi unul din alea înainte să exprire! ^.^

| PcGamer20000 explică (pentru HandaSei):

Ddar nu pot sa intru.imi cere codul ala si pe telefon si nu pot sa intru

1 răspuns: