| Chirica_Razvi_1995 a întrebat:

Deci,cand incerc sa deschid jocul Dying Light imi da eroarea:,, No minimum system requirments found!". Vreau o solutie! DAU O FUNDA SOLUTIEI CARE FUNCTIONEAZA!

5 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Ba, tu vrei sa joci Dead By Daylight, care e multiplayer, da nu ai habar de engleza. Zice ca nu ai specificatiile necesare, pur si simplu calculatorul tau nu este capabil sa il ruleze, nu e nicio "solutie" Nu merge cu niciun "fisier modificat" sau ce alte prostii oiai crede tu. Sa zic ca ai putea sa faci mai stiu eu ce prin config-uri sa iti mearga, dar si daca ai reusi tot nu ai putea sa il joci, ca ar rula in 5 FPS

| Stefancalin1997 a răspuns:

Pai nu ai cerintele necesare ce-i asa greu?

| Chirica_Razvi_1995 explică (pentru Stefancalin1997):

Exista anumite solutii...Tu nu stiai ca o eroare din asta poate fi modificata prin rescrierea uni anumit fisier? Insa eu nu stiu ce fel de fisier trebuie rescris si nici cum trebuie rescris...

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Chirica_Razvi_1995):

Frate exact ai dat cu piatra in balta, asta-i raspuns de idiot, acolo iti spune simplu si clar nu ai cerintele necesare, incearca sa iei alta versiune de pe alt site sau incearca unul piratat daca ii original ala.

| Nerd³ a răspuns:

Te pot ajuta daca il ai pe steam cumparat.