| FlorinFlor28 a întrebat:

Salut.De vreo saptamana nu imi merge internetul pe laptop(am Windows 10).Eu am un ruter de la Romtelecom.M-am deconectat si iar conectat la el de vreo cateva ori pe laptop crezand ca asa voi rezolva problema dar nu m-a ajutat.Pe telefon imi merge internutul cand ma conectez la router.Eu am dat pe Network Diagnostics si mi-a aratat urmatoarele probleme: *Problem with wireless adapter or access point-Not fixed *"WIFI"doesn't have a valid IP configuration-Not fixed.Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa suni la baietii de la net sa vina sa-ti puna DNS-ul lor.

| Dumitru_Prelipcian_1997 a răspuns:

Ai grija! poate ai atins din greseala un buton de la laptop se de aia nu merge... eu la laptop am un buton care daca il apas nu merge netul deloc. Cat a-și incerca nu merge... Sper ca te.am ajutat