| David5000 a întrebat:

Salut
Destroy-ul de pe Counter Strike distruge si windows-ul? sau doar cfg-ul? vreau un raspuns concret 101%

O zi buna

4 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu frate, nu are nici-o treaba cu windows-ul, iti distruge cfg-ul si eventual cs-ul, eventual instaleaza-ti din nou cs-ul si gata. succes la fraguri happy

| Magnifico a răspuns:

Cfg-ul doar, este si o comanda care afecteaza windows-ul dar nu este Destroy-ul.In caz de destroy fie schimbi cfg-ul fie dai la "Options"-"Keyboard" si dai "Default".

Bafta!

| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Eu stiu tot ce trebuie sa faci... citeste cu atentie. Deci daca un admin ti-a dat destroy tu iesi din cs stergi cfgul il salvezi undeva... intri in cs si scrii rate 25000 dupa care intrii iar in cstrike si bagi cfgul si o sati mearga perfect crede-ma asa am facut si eu. Succes la fraguri happy

| Dani21Dany a răspuns:

Doar cfg. E o tampenie asta cu distrusu windows. ului. Daca unu imi da comanda aia eu ii fac reclamatie la Microsoft ca am licentastraight face