| Adii_Adii_1996 a întrebat:

Salut, detin un Huawei P8 lite versiunea din 2015 parca si de vreo luna oricat as incerca nu mi se conecteaza prin bluetooth la nici un dispozitiv nici macar la alte telefoane. Am pornit si repornit telefonul nu imi merge deloc. As dori sa imi raspunda cineva care a mai trecut prin asta sau are experienta in domeniu.(precizez ca stiu cum se conecteaza un telefon prin bluetooth ). ceea ce nu am incercat este resetarea din fabrica dar totusi imi e frica sa nu o fac degeaba.

2 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Dai la setari poate gasesti ceva apasa butonul de langa home cand esti la bluetooth

| Adii_Adii_1996 explică (pentru AlecuAlex):

Butonul de langa home este managerul de aplicatii
nu prea vad cu ce m ar ajuta plus ca am umblat prin setari nu am gasit nimic ce ar putea sa ma ajute... multi zic ca e problema de la telefon un bug ceva