| Ryppoe69 a întrebat:

Detin un server de Metin2 prin hamachi (l-am facut mai mult de distractie) si doresc sa editez cateva lucruri la drop-ul unor mobi. ok, nu e nici o problema, am vizionat tutoriale, stiu cum se face. problema e urmatoarea: nu pot conecta serverul la Filezilla ca sa pot accesa fisierul mob_drop_item.txt. Nu stiu exact ce parola este necesara atunci cand doresc sa conectez serverul la Filezilla. Daca se pricepe cineva si imi poate da cateva detalii in + despre cum trebuie sa ma conectez etc. va rog lasati un raspuns mai jos sau cautati-ma la adresa alex_romeghea@yahoo.com. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| kapetanuza a răspuns:

Daca ai descarcat serverul de pe net tr sa cauti acolo datele care iti tr iar daca l-ai facut de la 0 incearca cu datele de la navicat iar daca nu cauta la vreun tutorial alte solutii nu-s