| hombre81 a întrebat:

Salut,
detin un Toshiba Satelitte M50D-A-10W si nu stiu cum se activeaza bluetooth-ul. In Device Manager, la driveri, nu-mi arata nimic in neregula(triunghiul galben), si pe taste nu are buton dedicat pentru activare (combinatia "fn"+...). Sistem de operare W7, cu toate ca producatorul recomanda(chiar fortat) W8. Va rog frumos sa ma ajutati sa-i dau de cap.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca apare la Device Manager si nu arata c-ar avea probleme atunci poti sa-l pornesti cu tastatura : fn + f2 sau la butonul START -Toate programele!
Daca avea-i win8 iti spuneam pas cu pas ce sa faci dar asa... sper sa-l gasesti! Bafta!

| hombre81 explică:

Salut,
fn+f2 scade luminozitatea display-ului, iar in start-all programs-Toshiba unde este bluetooth-ul cand pornesc remote cam de exemplu, imi instaleaza ceva intr-o fereastra (COM3 parca), si in alta fereastra imi instaleaza driverul pana la un punct ca se blocheaza si asa ramane. Camera lucreaza si independent la acest laptop (adica sa faci poze) sau numai alaturat de un program- skype, yahoo msg, etc.