| LATO666 a întrebat:

Din nou am problema cu un cs....Am instalat lant final si de fiecare data cand ma conectez la un server mi se stinge laptopul si imi apare ceva de genul:,, A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer,,.Am un laptop Acer aspire one Intel atom processor N450 (1.66 GHz, 512KB Cache), 1 GB memorie, 160 GB HDD. E cumva din cauza laptopului?

Răspuns Câştigător
| zKw a răspuns:

Clic dreapta pe icon si dai Compatibility si vezi ca este o casuta cv cu "Run this program..." o bifezi si alegi de acolo windowsul tau dupa care dai aply si ok si gata.
Daca nu merge nici dupa asta inseamna ca ori nu ai driverele instalate bine ori nu e bun windowsul