| BJK1903 a întrebat:

Salut,doresc sa achizitionez un joc de pe G2A...Dar nu stiu care este diferenta dintre cele doua jocuri. Ma refer la Euro Truck Simulator 2 (costa 4.44E) si Euro Truck Simulator 2 Going East Steam (costa 2.54E). Care este diferenta? Pot sa joc online si cu ETS 2 normal si cu ETS 2Going East Steam? Mersi, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Going East este un DLC. Ai nevoie de Euro Truck Simulator 2 ca sa poti sa folosesti Going East.

| BJK1903 explică (pentru Ch0co):

Am inteles, mersi frumos. Deci ETS 2 la 4.44 este jocul?

2 răspunsuri:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Nu iti recomand g2a. Sunt sanse sa iti iei teapa.
Uite la site-ul acesta:
https://www.instant-gaming.com/igr/gamer-8bc69b/
Are ets 2 la 4.38 si este mai de incredere decat g2a.