| AladinShow a întrebat:

Doresc să strâng bani să-mi cumpăr o consolă de jocuri până în 600 lei! Ce îmi recomandați?

5 răspunsuri:
| AladinShow explică:

Doresc câteva păreri despre grafica, cum se mișcă jocurile pe Xbox 360? Ce gamă de jocuri pot jucă? Merge pe port HDMI? Am găsit pe olx modat cu 40 jocuri+. mai mult decât un PC de 600 lei!

| Nik_Nico_1995 a răspuns:

Nu prea sunt console bune la 600 de lei mai bine mai strangi 400 de lei si iti iei xbox one

| alexboss2020 a răspuns (pentru Nik_Nico_1995):

Deja cred ca il iei in bataie de joc fi mai seriors cum adica"nu sunt bune consolele la 400 lei si iti iei xbox one''? Te referi ca din 400 lei iti ei xbox one ceea ce e imposibil sau vroiai sa spui mai bine strangi inca 400 lei in total 1000 lei sa iti iei xbox one

| Nik_Nico_1995 a răspuns (pentru alexboss2020):

Dacă ești prost eu ce sa îți fac?! Ce consolă buna mai exista înafara de Xbox one și ps 4 și poate să își strângă bani și să își cumpere una bună și sa il tina 5 ani până seara lansează GTA 6

| Nik_Nico_1995 a răspuns (pentru alexboss2020):

Am zis să facă 1000 de lei