| geany550 a întrebat:

e vorba de counter-strike, am setat dimensiunile la joc prea mari si acum zice ca ecranu nu suporta dimensiunile alea si eu nu stiu cum sa fac sa setez iar normal counter strikeu pentru ca se evde totu intunecat cand intru pe joc (numa advertismentu cu dimensiunile prea mari)si daca puteti sa imi spuneti cum sa fac sa schimb grafica, ca sa reinstalez am incercat, din config.cfg n-am ce face.plz help!

1 răspuns:
| chronoStrix a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe cs.exe-> Proprietati -> Compatibilitate si bifezi: Run in 640:480 screen resolution