| andre32 a întrebat:

Salut.Este cineva pe aicea care joaca 4 story? As vrea sa se stranga un grup mai mare ..sa ne apucam toti. Lasati ID aicea.

Fundaa +Vot!

Răspuns Câştigător
| Ingerulrebel a răspuns:

Sall joc eu dar trebuie numele nu aidiul deci numele este : Andrei32145. Imi zici si numele tau ca sa ne intalnim undeva sa ne jucam (pe 4story) si intru si eu in grup

| andre32 explică (pentru Ingerulrebel):

Iti ceream Id-ul pentru ca sa nu umplem TPU de prosti. big grin si sa vorbim pe meswinking.Sa vedem unde ne intalnim si restul.

| Ingerulrebel a răspuns (pentru andre32):

Nu am mess

| andre32 explică (pentru Ingerulrebel):

Poi fa-ti.

| Ingerulrebel a răspuns (pentru andre32):

Nu vreau

5 răspunsuri:
| Ingerulrebel a răspuns:

Sa imi zici cand intri pe joc.