| TzZaCKe a întrebat:

Salut este foarte urgent.Eu ma joc Live for speed + unlocker dar nu pot face drift din tastatura credeti ca daca as lua un volan si pedale as putea face drift?

Răspuns Câştigător
| SirGeo a răspuns:

Nu nu poti ca tastatura sau volan cu pedala e acelasi ai aceleasi comenzi si tot asa se misca masina numai ca u misti de volan si apesi pe pedala pentru a fii mai placut jocul dar tot asa se misca masina, funda.

| TzZaCKe explică (pentru SirGeo):

Pai da frate dar eu de pe tastatura daca dau curba se misca mai incet volanul din masina dar la volan pot sa dau mai repede nu? Adica ai jucat vreodata lfs? E mai greu e bazat mai mult pe fizica

| SirGeo a răspuns (pentru TzZaCKe):

Nu, nu se da mai repede volanu se da la fel si am jucat dar nu se da mai repede cu volanu se da la fel.