| LeonardRe a întrebat:

Salut este vreo sansa sa gasesc in resita jocu dead space 2 la vreun magazin? numa in resita? fara comanda funda va rog da si ieftin nu 2 3 milioane

3 răspunsuri:
| kapcom a răspuns:

Posibil, doar daca stai sa te uiti prin oras toata ziua. Dar daca nu vrei la 2 milioane, lasate pagubas ca gasesti la 3+

| LeonardRe explică (pentru kapcom):

Am vazut la Timisoara la mol cu 35 de lei crezi ca mai e acolo ca mai primesc aia?

| LeonardRe explică (pentru LeonardRe):

Pardon mall... deci crezi ca mia e acolo sau cau primit iari din moment ceo fost