| Hahahahshshwb a întrebat:

Salut,eu acum cativa ani nu stiam sa-mi fac un cont de steam mai exact prin 2016 asa ca m-a ajutat un prieten, el punand nr lui de telefon si emailul lui, cam prin 2019 am schimbat emailul lui cu al meu si nr de telefon tot cu al meu+steam guard, intrebarea mea, se mai poate el conecta la contul lui avand in vedere ca nu mai are el nimic pe contul acela privind date, il poate recupera cu emailul lui vechi?

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu se mai poate. Dar pentru siguranta ta sporita poti face un alt cont de steam