| GabrielZaharia a întrebat:

Salut.
Se mai poate recupera un cont Steam furat daca:
-nu mai stiu Cd-keyurile
-El a schimbat TOT-EMAIL,PAROLA, STEAM GUARD
Mi-a sters contul Yahoo si toate emilurile inainte cu toate dovezile de cumparare/vanzare.

1 răspuns:
| CosminFlo a răspuns:

Singura solutie este sa faci un ticket la cei de la steam (nu stiu daca o sa ti-l dea inapoi) dar trebuie sa ai cateva poze (cred) cum ca tu l-ai avut si sa dai foarte multe detalii despre cont.
Dar repet nu stiu daca o sa ti-l dea.
Am avut o intamplare asemanatoare cu contul meu de LOL a fost furat am facut ticket erau intrebari mai grele dar le stiam si m-i l-a dat inapoi.