| JuliaMe06 a întrebat:

EU pe telefonul meu am jocurile My talking Angela și Candy Crush Saga și Minecraft.Ce alte jocurile mai știți?

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Double Candy, Candy Crush Soda Saga, Diamond Digger, Duet, One more line, Jelly Jump, Temple Run, Subway Surfers, Dr. Driving, Hill Climb Racing, iStunt2, Virtual Villagers, Sprinkle Island, Fun Run 2 ( multiplayer ), Perry? free, Cover Orange, Red ball, 8ball pool, Crossy Road, Where is my water, School Driving, Breakfast simulator, Learn Piano.

Daca incerci jocuri, nu instala foarte multe odata, telefonul va incepe sa se blocheze.

3 răspunsuri:
| JuliaMe06 explică:

Mulțumesc!

| 0752044960mama a răspuns:

Real Racing 3