| redds98 a întrebat:

Salut.Eu vreau sa cumpar fifa 14 coins pe android.Eu am abonament Orange si ma intrebam daca este vreun site cu care pot plati cu abonamentul(telefonic)..Va rog frumos sa-mi dati un site mobile payment..Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru clientii postpaid si prepaid care utilizeaza un cont Microsoft in aplicatia Market a telefonului ( pe sistemul de operare Windows Mobile) sau un smartphone cu sistem de operare Android (doar Samsung Apps), se vor putea descarca aplicatiile si jocurile, indiferent de conexiunea folosita, Wi-Fi sau internet de la Orange, oferind posibilitatea de a plati prin intermediul facturii Orange (postpaid) sau prin credit (prepay) produse disponibile in aplicatiile de market.

Cu prietenie,
Orange Helper

| redds98 explică (pentru OrangeHelper):

Stiam chestiile astea..Eu caut doar un site prin care pot plati cu abonamentul.Dar multumesc oricum. happy