| Florin_George_1994 a întrebat:

Am 19 ani si vreau sa imi fac un abonament la Orange. Am servici, am salariu, am ceea ce-mi trebuie pentru a-mi plati abonamentul. Imi pot face abonament pe numele meu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie doar de buletin si o factura de utilitati de la adresa din buletin. nu ii pasa nimanui daca esti angajat sau nu

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da normal ca poti, de ce nu ai putea?

| Florin_George_1994 explică:

Nu de alta, dar vreau sa imi cumpar un Apple iPhone 4S la abonament; ca nu am suma necesara sa il cumpar la liber sau de la cineva second hand.

| RukiRobert a răspuns:

Da, te duci cu actele necesare si gata