| 0752044960mama a întrebat:

Salut eu vreau sa ma apuc de gaming și am doua întrebări:I dacă știți un set de mouse și tastatura gaming și o camera de calculator pana în 200 lei (2 milioane) II dacă știți vreo aplicație sa fac un intro mișto

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Gamer poti fi si fara toate astea...maus Mad Catz, tastatura roccat, camera habar n-am. Sa faci un intro profesional nu-i asa de usor..incearca totusi Adobe After Effects sau spune la cineva sa-ti faca unul sunt foarte multi care fac intro-uri pe bani.