| LittleBigTroll a întrebat:

Salut fratilor! Am o problema:
Vreau sa joc CS 1.6 cu un prieten dar dupa ce la descarcat si instalat imi da o eroare cu C.S 1.6 has stopped working.
Am windows 7!
Ce sa fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lunetistulnr1 a răspuns:

Reinstaleaza-l sau descarca-l din nou dar merge sa-l descarci si CS 1.6 Bestial ca e aceeasi versiune si nu are probleme!

| LittleBigTroll explică (pentru lunetistulnr1):

Poti sa imi dai un link?

| armin_3239 a răspuns (pentru lunetistulnr1):

Eu sunt Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988

| armin_3239 a răspuns (pentru lunetistulnr1):

Se numeste Counter-Strike 1.6 Xtreme (Xtreme) stiu ca mai egzista inca unu dar nu am gasit niciun nume happy

| armin_3239 a răspuns (pentru LittleBigTroll):

Uite link: http://adf.ly/BqmjC (Este pa youtube) Uita-te in descriptie si ia v2 e cea mai noua la arhiva o sa iti ceara o parola, parola este sub link daca e uitate si la celalalte videclipuri
EU SUNT : Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 dar cu prostile astea de reguli am uitat sa filtrez linkul si ma banat =)))))

8 răspunsuri:
| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns:

Sall Frate descarca cs meu cu skinuri full (toate armele au skinuri etc. comand menu in romana)... Fara erori dar la inceput o sa se faca ecranul alvb asteapta 10 sec. e gratis FUNDA?

| LittleBigTroll explică (pentru Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988):

Cum se numeste si vreau sa stiu daca imi poti da link.

| armin_3239 a răspuns:

Uita-te in descriptie pentru cs si ia v2 e mai noua si ai o parola pentru arhivalink: http://adf.ly/BqmjC (you tube)
Eu sunt ala cu dar mi-am schimbat contul