| JustOneDay a întrebat:

Ieri mi-am luat un program de pe net care mi-a instalat driver pentru placa video, am placa Radeon 9500 PRO/9700. Mi-a mers, apoi astazi cand am deschis calculatorul, dupa ce mi-a aparut chestia aia cu Welcome mi-au aparut dungi multe, in diverse culori. Am intrat pe Safe Mode am sters placa video, am golit niste fisiere din C si tot asa imi da. Acum sunt pe Safe Mode, pot intra pe net, dar nu pot juca jocuri, pentru ca nu am nici placa instalata.P.S.: Am Windows 7! Sfaturi? Multumesc!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Windows 7 cu o placa video care avea deja vreo 5 ani de la lansare cind a aparut Windows 7? Incearca totusi cu un calculator din mileniul asta...