| BogdanOancea22 a întrebat:

Salut imi doresc foarte mult sa joc Call of duty 1 si Call of duty united offensive dar nu stiu de unde sa le descarc am cautat peste tot si nu gasesc, iar pe cele care le-am gasit nu imi mergeau daca poate cineva sa imi dea un link de unde as putea sa imi descarc jocul si sa functioneze asi fi foarte recunoscator

3 răspunsuri:
| adyurs a răspuns:

[nu am voie s apun linkul] asta e un site bun nu stiu insa daca le gasesti pe ambele acolo insa poti incerca si siteul asta:

| adyurs a răspuns (pentru adyurs):

Unlocked steam

| adyurs a răspuns (pentru adyurs):

Si TEAM nos nu am voie sa le scriu pentru ca ii antipiraterie ambele siteuri se scriu invers aadica pune al 2-lea nume in fata