| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge vreunul din aceste jocuri : AC3, COd Ghosts, Black Ops 2 pe : ::rocessor:Intel Pentinum Dual Core T4400 2.20 ghz, DIrectx11, Placa Video : Intel(R)4 Serries Express( 796 mb) si mai am ceva aici :Adapter String : Intel(R) Gma 4500, Pixel Shader 3.0 Va rog raspundeti doar cei care va pricepeti!

Răspuns Câştigător
| Jackster a răspuns:

''Placa video'' este integrata in procesor, deci este imposibil sa rulezi vreunul din acele jocuri fara sa-ti sacadeze ca naiba.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU o sa iti mearga pentru ca ai o placa video foarte varza, este integrata in procesor si aceste jocuri o sa iti sacadeze

| SonicAndrei a răspuns:

Intră pe CAN YOU RUN IT și verifică și singur. La prima vedere placa video pare slabă, tu nici nu dai informațiile utile. Cred că îți merg.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| anonim_4396 explică (pentru SonicAndrei):

Ghosts nu a aparut, cat despre nu dau informatiile utile, ce vrei mai mult de atat?

| Jackster a răspuns (pentru SonicAndrei):

Nu te mai baga in vorba, ca habar n-ai ce vorbesti. Auzi ''la prima vedere placa video pare slaba''. In primul rand nu e o placa video vere, e un chip video integrat in procesor.

| anonim_4396 explică (pentru Jackster):

Mersi ca mi-ai explicat happy