| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate merge macar pe low Call Of Duty Black Ops 1; 2 pe urm sistem : rocessor Intel pentinum Dual Core t4400 2.20 ghz, Memorie: 2gb, Directx 11, Placa video : Intel(R) 4 Express Chipsset

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu stiu nimic despre placa aia...Dar daca ignoram placa, Cu siguranta iti merge BlackOps1. Si BlackOps2 iti va merge probabil, dar cel mai bine ar fi sa mai pui 2GB RAM. Ti-am spus, neluand in considerare placa video, pentru ca...nu o cunosc

1 răspuns:
| Kinus12 a răspuns:

Da îți mere și medium