| EdiRadu123 a întrebat:

Salut,imi poate spune cineva cat tine bateria unui laptop de gaming? (multumesc anticipat)

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de ce te joci si segmentul de pret. De obicei 2-4 ore pentru cele ieftine.

| EdiRadu123 explică (pentru Wr3nch):

Multumesc pentru Raspuns! Dar daca este vorba de un laptop pana in 3000 de lei? Crezi ca dureaza maxim 4-5 ore pe jocuri ca Super Meat Boy sau Roblox?

| alexboss2020 a răspuns:

Tine cam 3-4 ore daca nu te joci, iar daca incepi sa te joci pe el deja in 1 ora ti se duce bateria!

| EdiRadu123 explică (pentru alexboss2020):

Multumesc pentru raspuns! happy

| EdiRadu123 explică (pentru alexboss2020):

Ok,multumesc pentru Raspuns