| AndreyCristian1999 a întrebat:

Salut, imi poateti explica cum sa fac un cont paypal, ca tutorialele de pe internet sunt dintr-o versiune trecuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt tutorialele de pe internet sunt suficient de bune și de bine făcute, nu vad ce altceva ţi-as putea spune mai bine de atât. Iti trebuie card visa sau MasterCard, sa ai măcar 15 lei pe el. Iti faci cont, bagi adresa, localitate și etc exact ca datele de pe contractul cardului, recomandare sa faci card la Banca Transilvania, sau BRD, Iti va retrage 1.5 euro din cate îmi aduc aminte când l-am făcut eu, ti da înapoi, doar face i verificare ca este contul tău, trebuie sa Iti apară pe internet banking sau pe extrasul de cont un pin din 4 cifre, pe care îl introduci în contul Paypal după ce ai atasat cardul cu datele și după ce ti-a luat 1.5 euro, multa bafta.