| razvan990 a întrebat:

Salut imi puteti da si mie un site de pe care sa descarc tot jocul the punisher pe pc fara virusi dau fund multumesc

5 răspunsuri:
| razvan990 explică (pentru Claudyu11):

Si nu demo

| Claudyu11 a răspuns (pentru razvan990):

Nu,nu este demo, stai linistit, scrie si pe site ca e full, citeste

| razvan990 explică (pentru Claudyu11):

Au toate siturile virusi

| Claudyu11 a răspuns (pentru razvan990):

Da sigur,stii tu ca au? mai bine spus problema este antivirusu care il ai,nu este bun de nimic,eu am descarcat de pe siteurile alea si n-am luat nici un virus,mai bine tiai schimba antivirusu ala, sau fa ce vrei, daca tii antivirusu ala care iti arata la orice ca are virus, ia ce ai nevoie din spatiu poate de acolo nu au, ma mir ca nu ti-ai dat seama ca antivirusu ala e de vina.