| Xscape a întrebat:

Îmi puteţi enumera câteva jocuri PC frumoase şi să nu aibe şi cerinţe prea mari? Ceva de genu` Mafia sau Max Payne sau ceva cu maşini/ strategie!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Depinde ce PC ai desigur. Nu ti-am raspuns parca la o alta intrebare? posibil dar oricum, incearca urmatoarele jocuri din lista de aici. sunt sigur ca gasesti ceva si sunt si cateva linkuri utile. Sunt in general jocuri mai vechi:

http://www.tpu.ro/......ie-mmorpg/

4 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

DMC Devil May Cry, cu masini:Need for Speed Most Wanted.

| Xscape explică (pentru MValentin):

Nu-mi place niciunul.

| MValentin a răspuns:

DiRT Showdown

| Anonymus00 a răspuns:

Poi ar fi c-am acestea:

Gen Mafia 2 / Max Payne ar fi L.A Noire/Saints Row The Third!
Si jocuri strategie/masini ar fi c-am asa:Just Cause 2/Prince of Persia(strategie)-->(altele la strategie nu imi mai vin..scz.).Dirt 2/3(depinde ce PC ai, daca ai unul cu placa video de 256/512 si 1/2 gb rami Ia-ti Dirt 2 daca ai PC performant ia-ti Dirt 3)-->Sper ca te-am ajutat si ti-am fost de folos! O zis frumoasa in continuare!