| Ironwin a răspuns:

Nu mai cauta cel mai mic pret, el vine cu alte neajunsuri gen nu mai primesti garantie sau se inchide firma pana ai tu nevoie de ei. Cumpara cu incredere de la firmele mari, oricum tu deja ai cautat la cel putin 3 firme din cate vad, deci stii sa cauti si singur pe net.

| Alex99999999 explică (pentru Ironwin):

Nu eu am cautat toate astea si ai dreptate. Dar pretul a ajuns la 3.000 de lei cu mouse si tastatura si am nevoie si de monitor... Vroiam sa ma incadrez la 3.000 de lei

| Ironwin a răspuns:

Pai e dificil si simplu in acelasi timp :), nu ai ce face scade din placa video care este un pic supradimensionata comparand cu procesorul, eu de exemplu am pus un I5 6600K la 1100 ron cu o placa video GTX960 pe la 800 ron si merg super.
Uite asta merge foarte bine cu procesorul tau : http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/
si ai loc si de un monitor, nou sau second hand.