| PandaTudii a întrebat:

imi puteti recomanda niste programe de editat video gratis? Nu filmora.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Adobe After Effects. E cel mai bun.
Dar nu tocmai gratis...

| TheKingBacca a răspuns:

Toate programele de editat sunt gratis. Poti sa le 'furi'. Iti recomand CyberLink PowerDirector 11 [4k60fps support].

| VladVega a răspuns:

Windows movie maker! E cel mai simplu si usor program de editat video.
Acum multi ani, cand eram incepator, am reusit sa fac foarte multe cu acest program. Ar trebui sa-l gasesti in windows la accesorii, daca nu, il poti descarca usor.