| steffy2012 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce jocuri jucati cel mai mult? Mersi!

6 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Pai mie imi plac urmatoarele jocuribig grinead Island,Test Drive Unlimited,Red Faction Armageddon, Saints Row The Third, Gta 4 si Nfs world. Sper sa iti placa si tiehappy

| geo675 a răspuns:

Am jucat recent call of duty:M.W 1 si 2, M.W 3 e foarte fain, Black Ops l-am jucat cam 4 luni(multiplayerul vreau sa spun), battlefield bad company 2 joc acum si mai sunt:battlefield 3, assassin's creed 1, 2 si brotherhood si desigur, Dead Space 2

| geo675 a răspuns:

Dead rising 1 si 2, nfs.shift1 si 2, nfs. undercover si toty asa daca vrei ricying

| Aniu a răspuns:

Pai cel mai mult pot spune ca joc Assassin's Creed Revelations (MP).

| steffy2012 explică:

Da, in general si mie imi place tot ce tine de racing. mersi. mai vreau raspunsuri!