| GheorghiuNarcis2000 a întrebat:

Salut,imi puteti spune si mie niste jocuri pentru PC cu sarituri cu parasura?

4 răspunsuri:
| Deknar a răspuns:

Just Cause 1, 2 ai si actiune si sarit cu parasuta, conduci orice vrei de la masini pana la avioane.

| mirceaqqq a răspuns:

Pai un joc destul de marfa e medal of honor airborne. E un joc shooter, gen al doilea razboi mondial. Faza cu parasuta se intampla la fiecare misiune, adica unde vrei sa aterizezi si sa indeplinesti obiectivul. La inceputul orcarei misiuni cineva iti explica un poti ateriza si ce objective ai, ce naiba e razboi happy

| GheorghiuNarcis2000 explică (pentru mirceaqqq):

Da dar vreau sa zic Doar cu parasute.

| haicuegalarea a răspuns:

Cshappy + cu fpshappy