| gabi04 a întrebat:

imi puteti spune si mie parerea voastra despre windows 2000 pentru configuratia asta : 2.40 Ghz procesor, 768 Mb Ram, ca deja la XP Sp2/Sp3 daca mai bag si antivirus merge foarte greu.ma refer daca windows 2000 Sp3/Sp4 are erori multe, adica intr-un cuvat daca este stabil. si din cate am auzit cred nu imi pot instala driverul la placa video (Nvidia GForce 7300GT) voi ce ziceti? se poate?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Parerea mea este bunicica. Cat despre placa, incearca s-o instalezi, dar eu mizez pe "nu".

| gabi04 explică (pentru ThEEmperoR):

Pai m-am uitat pe nVIDIA la drivere si am vazut cum ca ar merge.in fine, cand il fac o sa incerc, ca doar n-am nimic de pierdut.si chiar daca nu merge o trec inapoi la xp.multumesc

1 răspuns: