| Wattafack_Roby_1996 a întrebat:

Salut imi puteti sugera niste jocuri misto? La care sa nu ma plictisesc.Deja joc Max Payne2, Pes2010, Call of Duty World at War si instalez HellGate:London.
Imi puteti spune cateva jocuri? Inafara de sims, fifa, call of duty pentru ca m-am plictisit de ele.
Ceva cat mai realist cu misiuni.
Operating System
MS Windows XP Professional 32-bit SP3
CPU
AMD Athlon 64 X2 4200+ 71 °C
Windsor 90nm Technology
RAM
2.00 GB Dual-Channel DDR2 @ 314MHz (5-5-5-15)
Motherboard
ASUSTeK Computer INC. M2V-TVM-GB (CPU 1) 73 °C
Graphics
L225W (1680x1050@60Hz)
1024MB Radeon X1550 Series (ASUStek Computer Inc)
Hard Drives
488GB Seagate ST3500418AS (SATA) 43 °C
Optical Drives
HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H54N
CFOV 8XE7CP6 SCSI CdRom Device
DTSOFT Virtual CdRom Device
Audio
USB Audio Device

4 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Incearca Gta 4 si San Andreas. Daca vrei saiti descarci mai gtaurile iti recomand sa iti instalezi ExpreFile eu asaam reusit sa imi instalez Gta an andrea si multe alte programe si jocuri. Til descarci de pe :
http://www.express-files.com/download

| Wattafack_Roby_1996 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Slabe jocuri si in plus am cont pe FL

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Wattafack_Roby_1996):

Bine cum vrei tu eu mia descarcat multe jocuri care imi plac care sunt full vresion si daca caunt bine le gasesc cu mod de jucat si in retea.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

A da am uitat sa iti spun iti descarci Expres Filee si de pe el descarci Gta San Andreas si alte jocuri tarei pe PC.