| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos care servere de metin2 nu au AutoPatcher (in afara de united). Dau funda plus vot mare maree.Si va multumesc celor care citesc intrebarea si raspundbig grin

5 răspunsuri:
| ZuZuIsBack a răspuns:

Salut.Uite niste metine...Metin2FUN Metin2GX Metin2Hammer SilentMetin2 Metinx Metin2x Bafta! FUNDA?big grin

| anonim_4396 explică (pentru ZuZuIsBack):

Is praf

| ZuZuIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Zici Tu? Toate le-am jucat si am avut lvl maxim si ii bateam pe Toti!(Daca Muncesti Ajungi undeva!happy )

| anonim_4396 explică (pentru ZuZuIsBack):

Le-am terminat, asa ca zi-mi si tu yawn niste servere de metin2 gen Mijagi sau Epical straight face raised eyebrows

| ZuZuIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca dai o fundita iti voi zice : candylongju Light KobraStylewinking