| nuimifacnumelecunoscut a întrebat:

in afara de creative monkeyz, respectiv iobag si codrin ( satana cartoons), mai stiti persoane de-altfel si mai serioase care fac video cu gaming sau review de jocuri? evident, romani

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Cei pe care i-ai mentionat tu nu fac review-uri propriu-zise, sunt mai mult gameplay-uri. Un review inseamna mai mult decat atat. Cauta pe net, YouTube-ul e plin de astfel de persoane.

| nuimifacnumelecunoscut explică (pentru JohnnyWylde):

Da, am zis sau review uri. da-mi tu un exemplu, care face la jocuri la zi. ce pot sa caut pe youtube? " jocu" review dar tot in engleza imi dau

| JohnnyWylde a răspuns (pentru nuimifacnumelecunoscut):

Cele mai bune review-uri le-am citit pe site-ul revistei Level (in lunile in care nu cumparam revista). Erau realizate de profesionisti in domeniu, foarte bine structurate, pro si contra si la sfarsit un verdict clar. Desigur gameplay-ul si detaliile (video, audio, etc.) erau comentate in comparatie cu alte jocuri de acelasi gen, pentru a-ti face o idee despre jocul respectiv. Din cate stiu revista nu se mai publica, articolele le gasesti in continuare online.