| anonim_4396 a întrebat:

In curand o sa fie ziua unui prieten bun si vreau sa-i cumpar fifa19. Nu sunt pasionata de jocuri pe calculator, deci nu ma pricep asa ca va intreb pe voi: de unde pot cumpara, este un CD sau poate fi si in alta forma si este potrivit si pentru laptop sau doar pentru playstation?

3 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

Exista doar doua platforme pe care-l poti lua: ori doar pe laptop ori doar pe consola. Cea mai usoara varianta, daca joaca pe laptop este sa-l cumperi pe steam ca,, buy as a gift" sau ceva de genul si il trimiti lui. Daca vrei varianta fizica, cauta pe la altex, flanco. Daca joaca pe ps4 nu stiu daca-l poti cumpara si oferi cadou online pentru ca n-am ps4. La fel ca la pc poti cumpara dvd tot la unul din magazinele mentionate, doar ca sa fie pentru ps4.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru prodatory2k):

OK, deci ps4 e pentru laptop?

| prodatory2k a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg la ce te referi, ps4 e playstation 4 adica consola.