| ReSpawn17 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un playstation 3, dar nu stiu daca vor mai aparea multe jocuri pe el pentru ca am inteles ca in curand o sa apara playstation 4, eu vreau neaparat un ps3 big grin. Vor mai aparea jocuri pe el dupa ce apare ps4? daca da atunci cat timp?

Răspuns Câştigător
| Vasiu_Razvan_1997 a răspuns:

Cumparati-l linistit happy PS4 cand va aparea va costa foarte mult, si chiar si acum se vand jocuri si de PS2 laughing Deci parerea mea este ca po-ti sa ti-o cumperi linistitwinking.

1 răspuns:
| Cairo a răspuns:

O sa apara in continuare si pentru ps3 deoarece cei care au ps3 nu o sa le arunce pentru asi lua ps4...si in + nu toti o sa isi permita happy