| Freax a întrebat:

Salut ^_^
Încercam şi eu să intru pe ask.fm şi mi-a apărut acest mesaj (ţin să spun că folosesc D-Link) "

FORBIDDEN WEB ACCESS

Access to this Web Site is not allowed from this computer. This page is not included in the router's Allowed Web Site List."

Şi nu am idei cum aş putea să "deblochez" sau ceva thinking Are cineva vreo idee? Mulţumesc ^.^

3 răspunsuri:
| Tudoro99 a răspuns:

Cred ca e din cauza antivirusului.

| Freax explică (pentru Tudoro99):

Nu cred. Deoarece cu o zi înainte a mers.

| Tudoro99 a răspuns (pentru Freax):

Sau poate din Browser. Poate ai blocat site-ul din greseala. Incearca sa reinstalezi browser-ul.