| Ily_Iliutza_1999 a întrebat:

Intampin cateva probleme cu rezolutia in jocuri. Ecranul meu este setat la rezolutia de 1920x1080 pe placa video nVidia Geforce GTX 950M de 4GB, cand intru de ex. in metin2 setez rezolutia ecranului adica 1920x1080 pe 32biti, ecranul metinului se vede prea marit si intr-o parte, daca il dau pe 1600x760 se vede clar... cum sa il fac sa imi accepte rezolutia placii video? Mentionez ca nu am un jaf de PC ci un Asus Gaming R510V cu procesor de 3. 5ghz 8GB RAM si placa specificata mai sus. Windows 10 Home original cu licenta.

1 răspuns:
| bordi a răspuns:

Schimba jocul, te-aș înjura bună dar îmi închide TPU contul, înjurate singur ca te joci prostia aia pe laptop gaming cu windows cu licență.