| tralala12345 a întrebat:

Salut, intr-o dimineata am pornit cs:go ul si nu ma auzeam la microfon. La microfonul castilor ma refer, prietenii imi zic ca se aude un bazait. Poate cineva sa stie ce o fi? tin sa precizez ca microfonul a mers perfect, detin castile marvo hg 8805 si ma auzeam ok. Sper sa fie vreo setare sau ceva de la pc si sa mearga ok. Dau funda, help?

Răspuns Câştigător
| Aimwork a răspuns:

Fa o proba. Scrie mic test pe google si vezi in primul rand daca merge. Daca merge atunci inregistreaza tu ceva si vezi cum se aude (se poate sa mearga dar sa se auda prost)
Oricum incearca!
Daca microfonul merge insa doar in cs go are probleme atunci contacteaza suportul clienti deoarece nu e vina ta ci a lor!
Succes!