| Br3tanicu a întrebat:

Salut,iphone-ul meu 3gs imi face figuri,s-a descarcat de tot si cand il bag in priza imi arata bateria aia rosie si semnul incarcarii.dar nu se incarca si nici nu se deschide,mi-a mai facut figuri dar se deschidea pana la urma, ce are?

2 răspunsuri:
| Cizmasiu_Robi_1993 a răspuns:

Bateria se va strica. Asa am patit si eu in carcasa s-a umflat bateria si dupa va face figuri pana nu se strica de tot

| Br3tanicu explică (pentru Cizmasiu_Robi_1993):

Este ceva grav, adica sa las bateria putin la racoare sa isi revie si dupa merge?