| anonim_4396 a întrebat:

Am un Iphone 3g, care s-a descarcat complet. L-am pus la incarcat de vreo cateva ore, dar nimic. Imi arata "fulgerul" cum ca se incarca, dar bateria ramane foarte putin rosie. Ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E la mana a 2-a. Mi s-a spus ca nu a fost folosit mult timp. E din strainatate, si azi dimineata a ajuns. Am apucat sa-l deschid putin, mi-am pus cartela si l-am pus la incarcat. Dupa vreo 15 min am incercat sa-l deschid si a mers [ imi arata sus, la baterie ca se incarca], dupa care s-a inchis deodata. Am scos incarcatorul si l-am pus din nou, iar de atunci nu s-a incarcat deloc.

| khristineee a răspuns:

Hmm, daca il ai de mult timp poate ca s-a stricat. Aveam si eu unul de 3 ani si tot la fel mi-a facut acum cateva luni, dar l-am tinut toata noaptea la incarcat si si-a revenit dimineata. Incearca si tu asta si daca nu-si revine du-l la cineva care se pricepe.

| mihaii2 a răspuns:

Phai depinde.De unde l'ai luat? e la mana a 2a? daca l-ai luat dintr'un magazin ar trebui sa ai garantie la el.

| anonim_4396 explică (pentru mihaii2):

E la mana a 2-a. Mi s-a spus ca nu a fost folosit mult timp. E din strainatate, si azi dimineata a ajuns.

| mihaii2 a răspuns:

Incearca sa cumperi o baterie noua

| AlinBossTM a răspuns:

eu am avut 3gs si mi so intamplat la fel deci probabil s ars bateria

| vaduvaelly a răspuns:

Salut! si mie mi s-a intamplat de curand asta daca ai rezolavat problema zi si mie cum sa fac uite id meu: vaduva. elly
Mersi

| alexgsm a răspuns:

Buna referitor la iphone ai rezolvat problema

| Andrei_Ghemes_1990 a răspuns:

Si eu la fel arata ca se incarca si cateodata da sa se aprinda da nu poate...