| mihai13213123121 a întrebat:

Joc de 1 zi CS:GO si vreau sa fac rost de niste skinuri, imi puteti enumera mai jos cum le fac mai repede?

Răspuns Câştigător
| TheGuy92 a răspuns:

1.Cu putin noroc poti primi skin-uri (relativ urate) la sfarsitul meciurilor.
2. Poti sa deschizi cutii (Phoenix Breakout, Huntsman, Vanguard etc.) cu cheile respective.
3. Poti sa le cumperi de pe Steam Market (cele albastre sunt cativa centi, cele mov cam la fel, cele roz in jur de 1-2 $, cele rosii pot fi 2-100 $ (nu exagerez, AWP Dragon Lore e 2000$) si mai sunt cutitele care costa mai mult de cat unul real (minim 50$)
4. Daca ai deja cateva skin-uri poti sa faci schimb aici:
http://csgolounge.com/
P.S Toata lumea de pe site-ul ala e analfabeta si va incerca sa iti dea teapa.

| mihai13213123121 explică (pentru TheGuy92):

Multumesc,dar eu vreau sa stiu daca se mai pot face cumva, metodele astea deja le stiu, eu vreau sa stiu daca poti sa stai de exemplu spectator la esl si sa se dea acolo sau sa stai spectator la alte meciuri din competitiv si sa le primesti

| TheGuy92 a răspuns (pentru mihai13213123121):

Daca le vezi live poti sa primesti skin-uri care se dau la nimereala cate 2, dar daca doar ai downloadat meciul nu.
Alte metode nu cred ca sunt.

18 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Le cumperi. Simple as it is. Sau cum a zis TheGuy92, dar deschisul de case-uri eu si multi alti il numesc: losing money generator. Sansele de a castiga ceva bun sunt foarte mici.

Sau daca vrei sa muncesti si de ce nu sa faci profit, prin scam dar la inceput e greu. Mie pana am scamat prima lama mi-a luat o vesnicie sa gasesc un prost. (lama de 125 euroi)

| EPES a răspuns:

Pai
1:csgo.gamebanana.com/skins
2:csgostash.com
3:csgostash.com/? weapon=AK-47

| Catalin21212 a răspuns:

Salut,fa-ti cont pe acest site http://zengaming.co/r?zen=289377
Joaca meciuri de 1 vs 1 cu alti jucatori si cumpara-ti skinul dorit.

| Jikakati a răspuns:

Am deschis noul server de bb.
Ip: bb.mevid.ro

| Shirosaki233 a răspuns:

Iti recomand site-ul asta : http://zengaming.co/r?zen=158754.
Iti faci cont, faci 1v1 cu prietenii, si dai site-ul mai departe. Tutorial : https://www.youtube.com/watch?v=JffH4s-3OuA

| Ion_Andrei_Cosmin_1999 a răspuns:

Salut!
Poftim un site unde ai majoritatea site-urilor de betting + coduri pentru a primi niste bani pentru inceput. https://csgobet2017.wordpress.com/

| Blawz0r a răspuns:

Vreau niste skinuri si un cutit joc de 2 zile acest joc

| V1erM3 a răspuns:

Daca vrei 5 dolari du-te pe csgoexclusive si la account baga codul MARIUS123

| Lucian_Antal_1999 a răspuns:

Joci aici pe site si poti castiga http://csgohouse.com/? rid=76561198054163189

| Andrei_Dragos_1990_paI4 a răspuns:

Doar daca dai fundita pup!

| Sabiescu_Stanciu_Gabriel_1992 a răspuns:

You are logging into The Market from a device that has not been protected by Steam Guard for 7 days. More info...
You have recently reset or enabled Steam Guard, you must wait 15 days after Steam Guard was enabled. More info...
Your account must be protected by Steam Guard for at least 15 days. To remove this restriction...
If nothing further occurs to restrict your access, you'll be able to use The Community Market on 27/05/2016, 00:42:41.

eu am luat un deagle de 2 euro de aici

| Damian_Ionut_1995 a răspuns:

Te pot ajuta eu e simplu sunt mai multe variante depinde pe care o alegi " 1. Poti sa joci si sa primesti dropuri de ex... Cutii si le vinzi si dupa cumperi skinuri. 2. Poti sa participi la raffale pe site-uri de ex "http://www.get-skins.net/register?rf=qD2aGLtjp8
http://www.winaskin.com/339.html
In variantele care le-am trimis este foarte usor doar ti calculatorul aprins si primesti "coins" care le poti folosi pentru raffale sau daca ai rabdare poti sa strangi punctele si sa iti cumperi skinuri :P sper ca te-am ajutat!

| Lucanu_Romica_1979 a răspuns:

Poti sa intri la ruleta si sa bagi promo code spre exemplu csgodouble aici joc si eu si iti da 25 de centi si le joci la ruleta in 2 zile am facut 4 euro