| AsDhop a întrebat:

Salut, joc Euro Truck Simulator 2, si am bagat niste moduri cu masini. un bmw un mercedes ..am activat modurile din profil, da nu stiu de unde sa iau masinile si cum sa fac sa le conduc...
Cine stie sa-mi explice si mie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil tu ai instalat moduri care schimba masinile de pe drum, nu tirurile pe care le conduci tu!
Deci sunt schimbate doar masinile de pe drum, tirurile nu au nimic schimbat!

| AsDhop explică (pentru anonim_4396):

Ce prost

| anonim_4396 a răspuns (pentru AsDhop):

Ba ce oameni straight face
Daca esti vreun copil prost de 10 ani mai bine taci! Tu nici nu sti ce vorbesti si mai comentezi straight face